Правила публікації

Ласкаво просимо на нашу платформу з унікальними будиночками!

На нашому порталі ми прагнемо представити найкращі та найцікавіші будинки, які поєднують в собі красу локації, вражаючий екстер'єр та неперевершений інтер'єр. Ми ретельно відбираємо будинки, керуючись визначеними критеріями, щоб забезпечити мандрівникам неперевершений досвід відпочинку.

Ознайомтеся з вимогами для можливості опублікувати свою хатинку на нашому сайті:

Локація

Віддаленість та краєвиди: Хатинка має бути розташована за межами житлових забудов та мати природні краєвиди, або мати власну простору територію та іншу вражаючу цінність. Відсутність сусідніх будинків позитивно впливає на вибір.

Екстер’єр

Aрхітектурний стиль та матеріали: Перевага надається будинкам з сучасним архітектурним дизайном, автентичним та концептуальним хатинкам.

Інтер’єр

Дизайн та інновації: Представлені будинки повинні мати сучасний, інноваційний, або концептуальний автентичний інтер'єр, з елементами, які вражають своєю оригінальністю та цікавістю.

Публікація: Будинки, які відповідають вищезазначеним критеріям, можуть бути опубліковані на сайті, з урахуванням їхньої вищої оцінки відповідно до встановлених стандартів.

Ми віримо, що кожен будинок на нашому сайті стане для вас джерелом натхнення та захоплення. Долучайтеся до нашої спільноти унікальних будівель і відкривайте для себе нові ідейні шедеври!